BELIEVE EXCELLENCE

پارکینگ طبقاتی

پارکینگ مکانیزه

پارکینگ زیرزمینی

اتوماسیون پارکینگ

آسانسور خودروبر

آسانسور خودروبر قیچی

آسانسور خودروبر لیفتراکی

آسانسور باربر

آسانسور خودرو

پارکینگ مکانیزه

آسانسور خودرو

پارکینگ شهری

پارکینگ جکی
  • شاتل ربات و بالابر عمودی سه بخش اصلی پارکینگ مکانیزه بدون پالتPallet less Parking
    test test

آسانسور قیچی

آسانسور قیچی به صورت مجموعه کامل عرضه می گردد. این آسانسور قابلیت جابجائی ۳ تن بار را داشته و دائم کار می باشد. برای دو توقف و حداکثر ارتفاع ۴ متر گزینه مناسبی می باشد. این طرح بزرگترین کفی بالابری ممکن را به مشتری ارائه میدهد. این طرح جایگزین طرح قدیمی جک از زیر می باشد. کلیه تجهیزات در کارخانه و در فرآیند کنترلی کامل ساخته و به پروژه ارسال می گردد. بهترین محل اجرای طرح در پارکینگ‌ها با دو توقف می‌باشد. هدف از اجرای این طرح، افزایش ظرفیت پارکینگ از طریق احیای پارکینگ‌های از بین رفته با رمپ می باشد.

 سهولت دسترسی و آسودگی بیشتر مشتری در پارک در استفاده از این تکنولوژی حاصل می گردد.آسانسور قیچی یکی از بهترین و مطمئن ترین راه ها برای حمل و نقل بار و افراد در ساختمان ها و صنایع است. این نوع آسانسورها به دلیل سرعت بالا، صرفه جویی در فضا و قابلیت کارکرد در شرایط سخت، بسیار محبوب شده اند.در طراحی و ساخت آسانسور قیچی، از مواد با کیفیت بالا و فناوری های پیشرفته استفاده می شود تا امنیت و عملکرد بهینه را فراهم کنند. این آسانسورها با قابلیت حمل بار در ظرفیت های بالا ، برای صنایع، شرکت ها، بیمارستان ها، هتل ها و ساختمان های مسکونی مناسب هستند.آسانسور قیچی دارای سیستم کنترل پیشرفته است که به راننده اجازه می دهد تا آن را به راحتی کنترل نماید. همچنین، این آسانسورها با مجهز شدن به سیستم های ایمنی مانند سیستم ترمز، سیستم ضد سقوط و سیستم پیشگیری از برخورد، امکانات ایمنی بالایی را برای کاربران فراهم می کنند.آسانسور قیچی با توجه به طول عمر طولانی، هزینه های نگهداری کم و قابلیت های کاربردی بالا، بهترین گزینه برای نقل و انتقال بار و افراد در ساختمان ها و صنایع می باشند.

آسانسور قیچی به صورت مجموعه کامل عرضه می گردد. این آسانسور قابلیت جابجائی ۳ تن بار را داشته و دائم کار می باشد. برای دو توقف و حداکثر ارتفاع ۴ متر گزینه مناسبی می باشد. این طرح بزرگترین کفی بالابری ممکن را به مشتری ارائه میدهد. این طرح جایگزین طرح قدیمی جک از زیر می باشد. کلیه تجهیزات در کارخانه و در فرآیند کنترلی کامل ساخته و به پروژه ارسال می گردد. بهترین محل اجرای طرح در پارکینگ‌ها با دو توقف می‌باشد. هدف از اجرای این طرح، افزایش ظرفیت پارکینگ از طریق احیای پارکینگ‌های از بین رفته با رمپ می باشد. سهولت دسترسی و آسودگی بیشتر مشتری در پارک در استفاده از این تکنولوژی حاصل می گردد.آسانسور قیچی یکی از بهترین و مطمئن ترین راه ها برای حمل و نقل بار و افراد در ساختمان ها و صنایع است.

این نوع آسانسورها به دلیل سرعت بالا، صرفه جویی در فضا و قابلیت کارکرد در شرایط سخت، بسیار محبوب شده اند.در طراحی و ساخت آسانسور قیچی، از مواد با کیفیت بالا و فناوری های پیشرفته استفاده می شود تا امنیت و عملکرد بهینه را فراهم کنند. این آسانسورها با قابلیت حمل بار در ظرفیت های بالا ، برای صنایع، شرکت ها، بیمارستان ها، هتل ها و ساختمان های مسکونی مناسب هستند.آسانسور قیچی دارای سیستم کنترل پیشرفته است که به راننده اجازه می دهد تا آن را به راحتی کنترل نماید. همچنین، این آسانسورها با مجهز شدن به سیستم های ایمنی مانند سیستم ترمز، سیستم ضد سقوط و سیستم پیشگیری از برخورد، امکانات ایمنی بالایی را برای کاربران فراهم می کنند.آسانسور قیچی با توجه به طول عمر طولانی، هزینه های نگهداری کم و قابلیت های کاربردی بالا، بهترین گزینه برای نقل و انتقال بار و افراد در ساختمان ها و صنایع می باشند.